Anasayfaya dön
Sosyal Medya
İptal Koşulları

Bodrum da Rent A Car yada bodrum havalimanı kiralık araba rezervasyonu yapmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz, Aşağıda belirtilen maddeler doğrultusunda bilgi almaktan çekinmeyin,7/24 arayabilir yada sorularınız için mail atabilirsiiniz.

REZERVASYON İPTAL VE İADE KOŞULLARI

www.bumerangtourismcenter.com internet adresinden,telefon,mail vb. yollarla yapmış olduğunuz rezervasyonunuzu iptal ettirebilir ve/veya değiştirebilirsiniz,iptal etmiş olduğunuz rezervasyonunuzun iadesini talep edebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ

İptal koşulları şu şekilde sıralanmıştır:

1- Ön ödemeli yada tam ödemeli rezervasyonunuzu,rezervasyon yaptırdığınız tarihte iptal ettirmeniz durumunda,tüm ödemeleriniz iade edilir. (%20 yasal kdv tutarı düşülerek iade yapılır)

2- Ön ödemeli yada tam ödemeli rezervasyonunuzu önceden haber vermeden iptal etmemiş,değiştirmemiş yada aracı teslim almamış iseniz iade isteği talep edilemez.

3- Kiralama gününden 3 gün ve öncesinde yapılan iptallerde günlük kira bedelinin %20 si kesilir ve kalan tutar iade edilir.(Kiralama süreniz 1 gün ise kira iade tutarı talep edilemez.)

4- Kiralama gününe 2 gün ve daha az bir süre içinde yapılan iptallerde,2 günlük kira bedeli kesilir,kalan tutar iade edilir.(Kiralama süreniz 2 gün ise kira iade tutarı talep edilemez.)

5- İptal rezervasyonlar için sadece bumerangrentacar@hotmail.com iletişim adresine rezervasyon bilgilerinizi içeren iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir.Bu e-mail adresi haricinde yapılan iptal istekleri (telefon,fax) vb dikkate alınmayacaktır.